Roger Waters Biletleri

Roger Waters yalnızca müzik tarihinin en efsanevi rock gruplarından birinin kurucu ortağı ve basçısı değil, aynı zamanda başlı başına başarılı bir yıldız. Pink Floyd’un esas söz yazarı ve bestecisi olan Waters, tüm zamanların en çok satan üçüncü albümü olan The Dark Side Of The Moon’a yaptığı önemli katkılarla tanındı. 1984 yılında gruptan ayrıldıktan sonra Waters, Eric Clapton’dan gitar parçaları içeren çıkış albümü The Pros and Cons of Hitchhiking ile bu endüstride kendi yolunu çizdi. Bir solo sanatçı olarak ilk önemli başarısı 1992 yılında Amused to Death albümünün çıkışıyla geldi ve o zamandan beri Waters, 1999 ylından itibaren 3 yıl süren turnesi de dahil olmak üzere bir dizi dünya turnesine girişti. Eylül 2010 ile Temmuz 2012 arasında Waters, Pink Floyd’un çift albümleri The Wall’ın sahnedeki ilk performansının 30. yılını kutlamak üzere kapalı gişe satan muazzam bir turneye çıktı. Mevcut bilet aralığını görüntülemek için bir tarih seç veya yakınındaki bir etkinliği bulmak için harita üzerinde Roger Waters turnesini görüntüle. Ayrıca yedek Roger Waters biletlerini viagogo’da satabilirsin, biletleri listelemek ise ücretsiz. Tüm Roger Waters biletleri viagogo bilet garantisi kapsamındadır! Daha fazla bekleme – Roger Waters biletlerini hemen al!

biletler Bugün Satışta

1.293 kişi daha Roger Waters bilet görüntülüyor

Konumla ara

In1günde
Winnipeg, Kanada Bell MTS Place (Formerly MTS Centre) Roger Waters Yalnızca birkaç bilet kaldı
In3günler
Edmonton, Kanada Rogers Place Roger Waters Yalnızca birkaç bilet kaldı Edmonton'de en ucuzu! Bu etkinlik, sitemizde mevcut olan en ucuz Edmonton içinde Roger Waters biletlerine sahip.
In4günler
Edmonton, Kanada Rogers Place Roger Waters Yalnızca birkaç bilet kaldı
In7günler
Vancouver, Kanada Rogers Arena Roger Waters Yalnızca birkaç bilet kaldı Vancouver'de en ucuzu! Bu etkinlik, sitemizde mevcut olan en ucuz Vancouver içinde Roger Waters biletlerine sahip.
In8günler
Vancouver, Kanada Rogers Arena Roger Waters
Auckland, Yeni Zelanda Spark Arena Roger Waters Auckland'de en ucuzu! Bu etkinlik, sitemizde mevcut olan en ucuz Auckland içinde Roger Waters biletlerine sahip.
Auckland, Yeni Zelanda Spark Arena Roger Waters Yalnızca birkaç bilet kaldı
Dunedin, Yeni Zelanda Forsyth Barr Stadium Roger Waters Yalnızca birkaç bilet kaldı
Sydney, Avusturalya Qudos Bank Arena (Formerly Allphones Arena) Roger Waters
Brisbane, Avusturalya Brisbane Entertainment Centre Roger Waters
Melbourne, Avusturalya Rod Laver Arena Roger Waters
Melbourne, Avusturalya Rod Laver Arena Roger Waters Melbourne'de en ucuzu! Bu etkinlik, sitemizde mevcut olan en ucuz Melbourne içinde Roger Waters biletlerine sahip.
Adelaide, Avusturalya Adelaide Entertainment Centre - Arena Roger Waters
Perth, Avusturalya Perth Arena Roger Waters
Hızla satılıyor.
Barcelona, İspanya Palau Sant Jordi Roger Waters Barcelona'de en ucuzu! Bu etkinlik, sitemizde mevcut olan en ucuz Barcelona içinde Roger Waters biletlerine sahip.
Daha fazla sonuç
52 Kalan
Bölgesel Ayarlar
  • Ülke: Türkiye
  • Dil: Türkçe
  • Para Birimi: TL Türk Lirası
Copyright © viagogo AG 2017 Şirket Bilgileri
Bu web sitesinin kullanılması Şartlar ve Koşulların ve Gizlilik Politikasının kabul edildiğini gösterir
- : web03 : -